Pedikúra, manikúra Kolín

Pedikúra, manikúra, modeláž nehtů, obrázky na tělo. Kolín.

Manikúra, pedikúra Kolín

Ošetření lipolaserem

Pokud preferujete maximální účinek formování postavy s minimálním zásahem do organizmu, ošetření přístrojem lipolaser je přesně to, co hledáte! Zatočí se špíčky nejšetrnějším a především nejúčinnějším způsobem, který je na trhu k dispozici!!

Zcela zásadní je fakt, že přístroj lipolaser vyvolá v těle proces, který nastává při běžné sportovní aktivitě (běh, cvičení) kdy dochází ke spalování tukových zásob. Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. Ošetření je zcela bezbolestné a naprosto bezpečné. Laserové světlo je generováno prostřednictvím diod, které pracují s velmi malými výkony energie, takže nedochází k destrukci okolní tkáně, nervů a cév. K velkému zvýšení teploty ošetřované oblasti nedochází, protože se aplikuje tzv. „studené světlo“ poměrně malého výkonu. Použití laserových diod je úplnou a převratnou novinkou. Přístroj lipolaser byl vyvinut a patentován ve Spojených státech roku 2001. Následovaly jeho důkladné klinické zkoušky a studie. Během nich se mimo jiné prokázalo, že tento laser dokáže velmi dobře stimulovat tukové buňky tím způsobem, že začnou zkapalňovat tuk uvnitř sebe. Tato informace je zásadní pro využití laseru při neinvazivní bezbolestné liposukci. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem. Fotografie představují jeden z vědeckých důkazů působení a pozitivního vlivu laseru na tukové buňky. Od roku 2008 je přístroj využíván po celém světě.

1

Průběh ošetření

Na zvolenou partii se použijí aplikátory, které jsou vybaveny 6-ti výstupy na paprsky světla červeného laseru. Aplikátory jsou položeny staticky na pokožce. Během ošetření se hlídá doba aplikace, za optimální se považuje 30 minut. Každé ošetření již přináší výsledky. Za ideální a k dosažení velice markantních výsledků se doporučují 1-6(8) ošetření. Během ošetření nebudete cítit horko ani žádné jiné nepříjemné pocity. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů. Tento proces je okamžitý, proto je třeba dodržovat pitný režim!

2

Pro maximalizaci efektu doporučujeme dodržet tato základní pravidla:

Pro maximalizaci efektu doporučujeme dodržet tato základní pravidla: 4 hodiny před ošetřením a 2 hodiny po ošetření nic nejezte a pijte pouze čistou vodu bez jakýchkoli příměsí. Do 12 hodin po ošetření si alespoň na 20 minut zacvičte. V den ošetření jezte lehčí netučná jídla. Dva dny před a 2 dny po ošetření nepijte žádný alkohol. Pijte dostatek vody. Vyhýbejte se slazeným a ochuceným nápojům.

Nedoporučujeme při menstruaci.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes2.stupně, v místě ošetření kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka

3

 

Pedikúra

Lipolaser

Manikúra

Infrasauna

Ostatní